Нелегкі будні піддослідного кролика.

Автор Александр, 05 Жовтня 2011, 14:45:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александр

I здрастэ!! Тут останнiм часом всi почали бортовиги заводити, подумав i я шось таке замутити.
Отже, все почалося в давнi-давнi часи, а точнiше в 2008-му роцi. Попала до менi в лапи чудо-машина Славута, тiльки пригнана з автосалУну Киiвського. Комплектацiя була красиво розписана на бумажцi: тоноване скло, вентильованi гальма... А в реалi було 1.2 si навiть без коврикiв (думаю, знайома картина для багатьох). З того i почалося: по-пацанськi були поставленi зеленi лапухи Спарцо, туманки, якось коряво затонувався сам (потiм ще два рази перетоновувався).

Ось одне iз перших фото, раньше телефон без камери був  :D  Дивлюся зараз на це фото i аж смiх бере  :lol:
За три роки вигляд змiнювався багато разiв, i аж тiльки тепер я потроху починаю знаходити своэ бачення стилю- мiнiмум зовнiшнього колхозу i заниження  :cool:
Ось ще трохи фото рiзного часу:











































На даний момент машина розiбрана на предмет шумоiзоляцii, клею эврорубероiд, а там видно буде, що на нього класти  :/  
Трохи було зроблено по пiдвiсцi, поставив на перед рiзанi 2111-i пружини зi стойками Кросно, в планах якiсь жорсткiшi аморти, але поки так, переднiй стаб на телевiзор прислав одноклубень, за що йому велике ДЯКУЮ, крiплення не пiдiйшло звiсно, але вкорячив саморобне, i все гут. Ззаду стойки Фенокс газ-масло i переднi пружини на двi насiчки, тож рiзанi  :cool:   :D  Переднi обидвi розпорки купленi, задню самi варили з друганом, вийшло нормально, скрип кузова зменьшився трохи, значить прцюэ  :)  В планах ще установка на балку переднього стаба 2101-07, але вже пiсля зборки салону. Була зроблена ще купа дурноi роботи по переробцi музики, i нарештi взятий курс на постройку правильноi системи по схемi фронт+саб, але все тiльки на рiвнi проекту. Поки що  :P  
Отак i живем  ;)
Глаза боятся, а руки из жопы.

Алексей

А торпедку покрасив як у мене :P  Машина клас :cool:  тыльки ото навыщо було в оту калюжу пертись????? не розумыю :|  :D
[h] \"Открылась новая группа славутоводов в контакте!!! присоединяемся http://vk.com/slavuta_club_info\"[/h]

Skiper

Поздравляю с решением завести бортовик!
По озвучке решение правильное. Фотки прикольные.
Удачно воплотить все планы.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Number One

В луже фотка прикольная :)
С бортовиком!

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Александр

Всім дякую. А калюжа - це була спроба довести, що славута пройде там, де пройшов 412 москаль. Не пройшла :D
Глаза боятся, а руки из жопы.

crank555


ЯРОСЛАВ

о, сам себе пружины на перед с 2111 хочу, я считаю, самый нормальный вариант на славку.

Taraseevich

а шо то за скамейка на багажнике? :)

ЯРОСЛАВ

а что, задняя распорка приварена к кузову? лучше бы съёмную делать.

Александр

crank555, пас1ба!! 1 за прив1тання, 1 за ту трубу!  :cool:   ;)   :D
ярослав1986, 2111-е пружины нормальные, но тоже не панацея. Хотелось бы что-то жестче  ;)
Taraseevich, Та лавка в простого народу називаэться ант1крило, додаэ 5-7 кг ваги, що безперечно покращуэ повед1нку машини на дороз1, а також т1шить моэ его, перетворюючи мене на крутого гонщега, десь на р1вн1 В1н Д1зеля з Форсажу  :cool:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :lol:   :P   :P
Глаза боятся, а руки из жопы.

Юра

Ооооо.... Поздравляю! Наконецто  :rolleyes:
Drive2.ru ---- Skorpionchik S-GO
Гарний сток краще поганого т

ЯРОСЛАВ

ну а так по сравнению с родными передними на 2 насечки как по жёсткости?

Александр

Цитата: ярослав1986ну а так по сравнению с родными передними на 2 насечки как по жёсткости?
трудно сказать, ведь я их резал. И много. Но управляемость однозначно стала лучше, вот только не знаю, толи из-за жесткости пружин, толи из-за их длины  :|
Cayenne, пасиба  :)
Глаза боятся, а руки из жопы.

Александр

Цитата: ярослав1986а что, задняя распорка приварена к кузову? лучше бы съёмную делать.
А она и есть сьемная, посмотри лучше  :) там только небольшие куски квадратной трубы приварены к стаканам
Глаза боятся, а руки из жопы.

ЯРОСЛАВ

ну так а эти куски при загрузки не мешают крупным вещам?